Kuidas käivitada ettevõttes innovatsioonitsüklid?

Eesti Disainikeskus kutsub strateegilise disaini koolitusele, et aidata oma organisatsioonil muutuda vastupidavamaks ning olla paremini ette valmistatud tuleviku sündmusteks ja uuteks võimalikeks kriisideks.

Kahepäevane meistriklass toimub 16. ja 17. novembril ning seda viib läbi Sune Gudiksen, Phd (Kolding Design School). Sunel on suur kogemustepagas disaini- ja innovatsioonijuhtimises, täpsemalt tuleviku stsenaariumite kavandamises (future scenario design ja strategic foresight) ning ta on üks neist haruldastest disainer-teadlastest, kes on suutnud rakendada strateegilise disaini ja innovatsiooniteooriaid erinevates Põhja-Euroopa ettevõtetes ja organisatsioonides.

Meistriklassis omandavad osalejad oskuse käivitada innovatsioonitsükleid, kasutades süsteemset disainmõtlemist, et luua tugev organisatsioon, mis on valmis tulevasteks sündmusteks ja kriisideks. Õpitakse, kuidas, kasutades strateegilist ettevaatamist (strategic foresight), strateegilist disaini ja teenusedisaini, luua nii usutavaid kui eelistatud tulevikustsenaariume, sukelduda võimalustesse ning vältida tüüpilisi lõkse ning organisatsiooni innovatsioonibarjääre.

Kellele?

Disainijuhid, ettevõtete innovatsioonijuhid, tootejuhid, projektijuhid, arendusjuhid, kellel on vähemalt mõneaastane töökogemus.

Osalejaid ootab ees:

– Tipptasemel strateegilise disaini ja innovatsiooni teooriad;
– Lühiloengud vahelduvad praktiliste töötubadega;
– Võimalus tulla oma konkreetsete arenguperspektiividega ja kasutada võimalust uurida uusi innovatsioonivõimalusi oma organisatsiooni innovatsiooni portfoolios.

Millal?

16.–17. november, mõlemal päeval kella 9.30–16.00

Kus?

Eesti Disainikeskuse kontor (Telliskivi 60a/7, II korrus, Tallinn)

Registreerumine

Meistriklassi kohtade arv on piiratud! Grupp moodustatakse registreerumise järjekorras. Oskused ja teemad omandanud osalejad saavad tunnistuse, samuti kuvatakse nad soovi korral EDK ringdisain.ee kodulehel strateegilise disaini ja stsenaariumidisaini ekspertidena.

REGISTREERI SIIN (kuni 9. novembrini)

Maksumus

Meistriklassis osalemise tasu on 215 € + KM. Soodushind 180 € + KM Eesti Disainibüroode võrgustiku liikmetele.

Tutvu Meistriklassi pikema tutvustusega siin