Ringmajanduse KUIDAS? sessioon 7 – ‘‘Jätkusuutlik linnaruum‘‘

3. novembril kell 16:00 – 17:30 toimub järjekordne Eesti Disainikeskuse ja EKJA poolt korraldatav ringmajanduse “KUIDAS?” webinar. Sel korral räägime jätkusuutlikust linnaruumist. Milline on jätkusuutlik linnaruum? Millised on inimsõbralikud tänavad? Mida tähendab viidandus jätkusuutlikus linnaruumis? Mida tähendab keskkonnasõbralik arhitektuur? Oma kogemusi jagavad disainerid Martin Voltri ja Kristi Rummel-Kottise ning arhitekt Sille Pihlak. Vestlust suunab urbanist Mattias Malk.

Registreerimise link asub siin.

Ajakava:
16:00 – 16:05   Sissejuhatus – Mattias Malk (urbanist ja fotograaf, Urbiquity, EKA)
16:05 – 16:25   Inimsõbralikud tänavad, Elava tänava algatus ja Kollase tn piloot – Martin Voltri (disainer, Fraktal)
16:25 – 16:45   15 min Tartu. Kasutaja teekonna teadlikkuse tõstmise ja süsteemse teeleidmise mõju linnaruumi kõnnitavusele – Kristi Rummel-Kottisse (disainer, Disainiosakond)
16:45 – 17:05   Jäägitu arhitektuur – Sille Pihlak (arhitekt, PART Architects, EKA)
17:05 – 17:30   Avatud arutelu

Loe lähemalt esinejate ja arutlusele tulevate teemade kohta Eesti Disainikeskuse lehelt.

//

Ringmajanduse KUIDAS? sessioonid on avatud ruum ettevõtetele ja disaineritele oma kogemuste vahetamiseks. Me väldime abstraktseid kontseptsioone ja otsime vastust küsimusele KUIDAS on asi ellu toodud. Miks on sellist ringmajanduse lahendust tegema hakatud? Kuidas selle arendamine käis (mis oli lihtne, põnev, raske)? Mis sellest lõpuks sai? Selline lähenemine aitab teistel ettevõtjatel õppida ja inspireeruda tegelikust kogemusest, mitte pelgalt ilusatest mõtetest.

Varasemaid “KUIDAS?” sessioone saab järelvaadata Eesti Disainikeskuse Youtube kanalis.