Septembris toimub ringmajanduse ja -disaini meistriklass disaineritele

Kahepäevane meistriklass toimub füüsilise koolitusena Tallinnas 29. ja 30. septembril 2021.

Meistriklassi viivad Eesti Disainikeskusega koostöös läbi rahvusvahelise Grow agentuuri ringmajanduse ja -disaini ekspert Kinge Gardien ja disainidirektor Andreas Linnell. Loe lähemalt koolitajatest siin.

Meistriklass on kombinatsioon teooriast, praktilistest tegevustest ja juhtumiuuringutest ning toimub inglise keeles. Meistriklass kujundab osalejates arusaamise ringmajandusest, sellele ülemineku takistustest ja nende ületamisest ning annab ülevaate erinevatest disainistrateegiatest, koostööpraktikatest ja seadusandlusest. Ühtlasi annab meistriklass tööriistad ja tehnikad ringmajanduse põhimõtete rakendamiseks disainiprotsessides.

Meistriklassi läbinud saavad tunnistused, et nad on pädevad viima ellu ringdisaini projekte, samuti lisatakse meistriklassis osalenud disainerid ekspertidena EDK ringdisaini kodulehele.

1-2 kuud peale meistriklassi pakutakse kõigile osalejatele konsultatsiooniaega meistriklassi läbi viinud ekspertidega, et jagada kogemusi ja esitada küsimusi.

Meistriklassi ootame osalema tegevdisainereid, kellel on eelnev kogemus ja huvi ringdisaini vastu. NB! Kohtade arv on piiratud!

Registreerimisvorm asub SIIN

Meistriklassi toimumise aeg: 29. ja 30. september kell 9:30 – 16:30

Registreerimise tähtaeg on 22. september 2021!

Osalustasu: 280€ + KM. EDK võrgustiku liikmetele kehtib 20% soodushind 224€ + KM.

Koolitajad: Kinge Gardien ja Andreas Linnell (Grow)

Koht: Eesti Disainikeskuse uus kontor (Telliskivi 60a/7, II korrus)

Lisainfo: kerli@disainikeskus.ee

Meistriklassi toimumist toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus.