V.O.H biolagunevad korgist reisikarbid

Kodumaine looduskosmeetikabränd V.O.H ehk Voice of Heart on lisaks keskonnasõbralikele kosmeetikavahenditele turule toonud oma esimese pakendidisaini projekti – V.O.H valikus on nüüd ka 100% naturaalsest ja biolagunevast korgitammest valmistatud reisikarp.

Karp on valmistatud 100% naturaalsest korgitammest, mis on looduses lagunev ning ei kahjusta äralõikamisel puud ning on taastuv. Korgitamm elab 150-250 aastat ning seda kogutakse 25 aasta vanustelt puudelt. Korki kogutakse käsitsi iga 9-12 aasta järel ning ühelt puult on võimalik materjali saada kuni 12 korda. V.O.H reisikarbid on valminud Hispaanias eritellimusel käsitööna.

V.O.H brändi looja Gita Einulo sõnul on V.O.H on alles oma teekonna alguses, ent seda kannustab tema soov ära teha midagi enda, pere ja looduse heaks, jõuda kümne aastaga rahvusvahelisele turule ning teha kõik endast olenev, et vannitoad plastivabaks muutuksid. V.O.H tahke šampoon ja juuksepalsam on suurepärased lahendused ka reisides – neid saab kaasas kanda käsipagasis. Kodus vannitoas hoiustamiseks pakub V.O.H plastist alustele alternatiivina välja kuivatatud käsnkõrvitsa taimest aluse.

Tutvu V.O.H loodustoodetega siin.

//

Uudise allikas: Edasi.org

Fotod: voh.ee

Veel näiteid

Neular on 100% taaskasutatud ja 100% taaskasutatav

ringdisain

Loe lisaks

Stella Soomlaisi teadlik ja kestlik materjalikasutus

ringdisain, ringmajandus

Loe lisaks