WOX keskkonnasõbralike kolimiskastide renditeenus

Pakendiskeskuse WOX teenuse eesmärk on korraldada kolimismaailmas revolutsioon – muuta inimeste tarbimisharjumusi ja edendada seeläbi rohemajandust.

WOX kaubamärgi kaudu julgustab Pakendikeskus kolimiseks vajaminevaid kaste ja tarvikuid ostmise asemel hoopis rentima. Taaskasutatud plastikust valmistatud WOX kolimiskastid peavad vastu vähemalt 200 kasutuskorda ning on seejärel 100% ümbertöödeldavad. 

WOX kolimiskastide rentimine on võrreldes pappkastide ostmisega kuni poole soodsam. Samuti pole vaja sulgemiseks osta teipi ega tasuda hiljem prügiveo eest. WOX kolimiskastid on lihtsasti kokku ja lahti volditavad, vastupidavad, turvaliselt virnastatavad ja ilmastikukindlad. Kaste saab rentida Pakendikeskuse e-poe kaudu ning vajadusel kulleriga kolimispaika tellida.

Kolimiskast WOXBOX on mõõtudelt ja mahult võrreldav standardsete lainepapist kolimiskastidega ja mahutavus 68 liitrit. Kokkuvoldituna on kasti kõrgus vaid 80 mm. WOX kolimiskastid taluvad hästi koormust, kannatades vähemalt 40 kg raskust. Praktikas seab piire vaid see, kui palju on võimalik korraga kanda.

Näiteks raamatute ja teiste raskemate asjade kolimiseks on mõeldud MINIWOX, mille mahutavus 23 liitrit. Kokkuvoldituna on kasti kõrgus 70 mm. Kaks MINIWOX-i asetuvad valatult ühele suurele WOXBOX kolimiskastile ja on WOXROLLER-it kasutades lihtsalt ning mugavalt liigutatavad.

Rohkem infot kastide ja teenuse kohta leiad wox.green

Allikas: Pakendikeskus

Fotod: WOX Facebook

Veel näiteid

Milline on sinu ettevõtte tulevikupotentsiaal?

audit, ringdisain, sprint

Loe lisaks

Stella Soomlaisi teadlik ja kestlik materjalikasutus

ringdisain, ringmajandus

Loe lisaks